تبلیغات
دانــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــود مــــــــــــــــــوبـــــــــــــــایـــــــــــــل - دریافت آخرین اخبار مهم روز، در گوشی همراه تنها با vHome Desktop v2.76

دانــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــود مــــــــــــــــــوبـــــــــــــــایـــــــــــــل

دریافت آخرین اخبار مهم روز، در گوشی همراه تنها با vHome Desktop v2.76

نویسنده: calculator | ساعت: 11:36 ق.ظ

امروزه اطلاع رسانی وظیفه خبرگذاری ها و دریافت اطلاعات نیز توسط کاربران به وسیله دستگاه های ارتباطی با این خبرگذاری ها می باشد. امروزه بیشتر خبر گذاری ها به صورت Online و بر روی اینترنت می باشند و جایگاه خود را در میان مردم باز نموده اند. دسترسی به اطلاعات و خبرهای جدید online از طریق سیستم های کامیپوتری صورت می پذیرد که مستلزم استفاده از اینترنت و نرم افزارهای مرورگر وب می باشد. حال که در کشور ما نیز اینترنت بر روی گوشی تلفن همراه در هر نقطه در دسترس می باشد کاربران ایرانی نیز می توانند از نرم افزارهای کمکی برای گوشی خود استفاده نموده تا بدین شکل در جریان اخبار و دیگر مزایای این نرم افزارها قرار گیرند.

در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا می شوید.

 

Vhome Desktop نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن قادر خواهید بود تا به اخبار خبرگذاری های مختلفی همانند  CNN , BBC , NY Times و دیگر خبر گذاری های مهم دسترسی داشته باشید. همچنین از دیگر ویژگی های این نرم افزار قابلیت دسترسی به شبکه ها اجتماعی همانند FaceBook و Twitter می باشد که دارای طرفداران بسیاری می باشند.

 

ویژگی های نرم افزار:

- قابلیت دسترسی به اخبار خبرگذاری های معتبر

- دسترسی به شبکه های اجتماعی اینترنتی

دانلود با حجم ۵۳۳ کیلوبایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com


موضوع: نرم افزار موبایل،