تبلیغات
دانــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــود مــــــــــــــــــوبـــــــــــــــایـــــــــــــل - کپی و بک آپ از تمامی قسمتهای گوشی های همراه بر روی کامپیوتر با RSeven v1.05

دانــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــود مــــــــــــــــــوبـــــــــــــــایـــــــــــــل

کپی و بک آپ از تمامی قسمتهای گوشی های همراه بر روی کامپیوتر با RSeven v1.05

نویسنده: calculator | ساعت: 11:38 ق.ظ

گوشی های تلفن همراه نیز همانند کامپیوترها دارای حافظه می باشند و اطلاعات مختلف بر روی این حافظه ها ذخیره سازی می شود به همان شکل که در سیستم های کامپیوتری این عمل بر روی هارد دیسک صورت می پذیرد. بسیاری از افرادی که کاربر حرفه ای و نیمه حرفه ای بر روی سیستم های کامپیوتری می باشند به نگهداری و حفظ اطلاعات خود بسیار اهمیت می دهند و همیشه به فکر این موضوع می باشند تا در صورت بروز مشکلات برای حافظه اشان توانایی بازیابی اطلاعات خود را داشته باشند. بسیاری از افراد برای چنین مواردی از فایل های پشتیبان استفاده می کنند. نرم افزارهای بسیاری تاکنون برای تهیه فایل های پشتیبان برای سیستم های کامپیوتری معرفی شده است.

در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه برای گوشی های تلفن همراه آشنا می شوید.

 

Rseven نام نرم افزاری برای گوشی تلفن همراه شما می باشد که به وسیله آن قادر خواهید بود تا از بخش هایی همانند تماس ها ، پیامها ، تصاویر ، فایل های صوتی و تصویری ، دفترچه تلفن و تقویم و ... فایل پشتیبان تهیه نمایید.

ویژگی های نرم افزار:

- قابلیت تهیه فایل های پشتیبان از اطلاعات موجود در گوشی شما

- دارای ابزار همگام سازی برای تهیه یک  Backup مشابه کامل بر روی یک سیستم کامپیوتری

دانلود با حجم ۵۶۸ کیلوبایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

موضوع: نرم افزار موبایل،