تبلیغات
دانــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــود مــــــــــــــــــوبـــــــــــــــایـــــــــــــل - تغییر خودکار و زمانبندی شده تم های گوشی با Symbian Guru AutoThemes v1.30

دانــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــود مــــــــــــــــــوبـــــــــــــــایـــــــــــــل

تغییر خودکار و زمانبندی شده تم های گوشی با Symbian Guru AutoThemes v1.30

نویسنده: calculator | ساعت: 11:38 ق.ظ

سیستم عامل های موجود بر روی گوشی های تلفن همراه همانند سیستم عامل های کامپیوتری دارای ظاهر گرافیکی قابل تغییر می باشند. همان طور که شما قادرید تا بر روی سیستم عامل ویندوز خود در کامپیوتر تم های مختلفی را قرار دهید تا ظاهر سیستم عامل خود را از یکنواختی خارج کنید ، بر روی گوشی تلفن همراه خود قادر به انجام این عمل می باشید. ما قصد معرفی تم را به شما نداریم زیرا تنها با یک جستجوی سازی در بسیاری از سایت ها می توان تم های زیبا را برای گوشی خود پیدا کنید.

در این مطلب با نرم افزاری برای مدیریت بر تم اجرا شده بر روی گوشی خود آشنا می شوید.

 

AutoThemes نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن قادر خواهید بود تا تم گوشی خود را در زمان های معین به صورت خودکار تغییر دهید. به کمک این نرم افزار می توان با استفاده از برنامه ریزی ومعرفی تم های نصب شده بر روی گوشی در زمان دلخواهی که شما برای برنامه معین می کنید اقدام به تغییر تم و زمینه گوشی تلفن همراه خود کنید تا در طول روز و استفاده از گوشی خود با ظواهر مختلف سیستم عامل گوشی خود کار کنید. این نرم افزار محصولی از شرکت SymbianGuru می باشد.

ویژگی های نرم افزار:

- قابلیت تغییر تم در حالت زمانی و حالت تغییر پروفایل

- توانایی تغییر تم در حالت های مختلف و بی صدا و بی نیاز به reboot نمودن گوشی

- قابلیت غیرفعال سازی در حالت سریع با استفاده از کلید میانبر

- سازگاری کامل با سیستم عامل های سری ۶۰

دانلود با حجم ۸۹۴ کیلوبایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

موضوع: نرم افزار موبایل،